SUSPĖKITE PIRKTI
su 50 proc. nuolaida
iš gamintojo
SENA KAINA 60 eurų

TIK 45 eurų

Iki akcijos pabaigos liko

jours
0
heures
0
minutes
25
secondes
04

Kas yra Bracelet Bianchi?


Bracelet Bianchi yra rečiausia pusbrangio akmens juodojo šungitas rūšis.

Šis akmuo yra išgaunamas tik vieninteliame Žemės telkinyje, esančiame Šanduno provincijoje (Kinija). Akmuo yra meteoritinės kilmės - prieš 63 mln. metų į šią vietą nukrito didelis meteoritas.

Pramoninė akmens gavyba prasidėjo 2009 m., tačiau dėl didelio akmens populiarumo jo atsargos jau beveik išeikvotos. Visai netrukus akmuo gali būti nupirktas iš rankų.




Apie Bracelet Bianchi naudą


Bracelet Bianchi ne tik gražu atrodo, bet ir yra labai naudingas sveikatai. Jis laikomas pagrindiniu kinų liaudies medicinoje ir iki šiol jį naudoja gydymui Tibeto vienuoliai.

Kinijos šiaurinėse provincijose kasinėjimų metu buvo rastos adatos, kurios pagamintos iš Bracelet Bianchi (jos buvo naudojamos akupunktūrai) ir kurios senesnės nei 7000 metų.

Senovėje šis akmuo buvo laikomas brangesniu už auksą, o iš jo pagaminti gaminiai buvo perduodami iš kartos į kartą.

Konfucijus minėdavo jį savo rašiniuose, jis buvo taikomas gydymui garsiame Šaolino vienuolyne. Šiandien šį akmenį galite nusipirkti ir jūs.




Įdomi Bracelet Bianchi savybė, kurios neturi joks kitas Žemės akmuo

Akmuo yra glotnus ir malonus liesti. Jei tokiu akmenimi paliesti žmogaus odąs, ji akimirksniu pakeis savo spalva - vietose, kur akmuo liečia odą, prasidės stipri kraujo cirkuliacija , šioje vietoje žmogus pajus malonią šilumą.

Tai tik viena iš puikių akmens savybių, naudojamų kinų medicinoje.




Su Bracelet Bianchi atliktų klinikinių tyrimų rezultatai yra įspūdingi

Pastaraisiais metais Bracelet Bianchi patraukė daugelio mokslininkų ir gydytojų dėmesį dėl savo neįtikėtinų gydymo rezultatų, kuriuos parodė žmonės, naudojantys šį akmenį.

Bracelet Bianchi klinikiniai tyrimai buvo atlikti Europos šalyse, Kinijoje, JAV, Ukrainoje ir Rusijoje. Jų rezultatai kiekvieną kartą yra įspūdingi.

Kliniškai nustatyta, kad Bracelet Bianchi turi galingą terapinę galią ir turi teigiamą poveikį visam organizmui

 • Normalizuoja kraujo ir limfos cirkuliaciją, pašalina sąstingio reiškinius, padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir sunkiuosius metalus.
 • Atkuria apsaugines organizmo funkcijas, stimuliuoja imuninę sistemą
 • Padeda esant kvėpavimo takų problemoms
 • Pagerina motorines funkcijas
 • Skatina psichikos relaksaciją ir raumenų atsipalaidavimą
 • Kovoja su stresu ir mažina nuovargį
 • Sumažina skausmą, įskaitant raumenų skausmą
 • Sumažina peršalimo ligų skaičių
 • Apsaugo nuo vėžio ląstelių augimo
 • Pašalina celiulitą, kovoja su antsvoriu, normalizuoja medžiagų apykaitą
 • Pagerina visų vidaus organų veikimą: skrandžio, žarnyno (pašalina vidurių užkietėjimą), inkstų, kepenų, plaučių, širdies.
 • Normalizuoja kraujospūdį, mažina galvos skausmą
 • Turi galingą antibakterinį poveikį
 • Pagerina odos, plaukų, nagų būklę

Pastebėta, kad žmonės, kelis mėnesius dėvintys šią apyrankę, jautėsi daug geriau ir sveikiau. Tai atsispindėjo jų išvaizdoje - jie atrodė jaunesni nei jų bendraamžiai.

Klinikiniai akmens tyrimai iki šiol stebina daugelį gydytojų!




Kodėl akmuo Bracelet Bianchi turi tokį didelį efektyvumą?


UNIKALI SUDĖTIS


Cheminė analizė parodė, kad akmenyje yra daugiau kaip 30 pagrindinių elementų, būtinų žmogui, pvz., Sr, Ti, Cr, Mn , Zn, Ca, Fe, P, K, Na ir kt. Nė vienas kitas akmuo neturi taip daug elementų, naudingų žmonių sveikatai.


INFRARAUDONOJI SPINDULIUOTĖ


Akmuo Bracelet Bianchi gamina infraraudonąją spinduliuotę, kurios bangos ilgis (8-14 mikronų) yra artimas paties žmogaus kūno infraraudonosios spinduliuotės bangos ilgiui. Dėl to padidėja potenciali organizmo ląstelių energija, jie tampa aktyvesnės ir gyvybiškėsnios. Iš jų išeina nesusijęs vanduopa, didėja specifinių ląstelinių struktūrų aktyvumas, auga imunoglobulinų lygis, didėja fermentų aktyvumas, vyksta ir kitos sveikatos naudingos biocheminės reakcijos.


ULTRAGARSO SPINDUOLIUOTĖ


Akmeniui trinant odą, kas automatiškai atsiranda dėvint apyrankę, Bracelet Bianchi sukuria ultragarsą. Ultragarso terapija yra vienas iš gerai žinomų būdų gydant daugelį ligų. Taip pat ji naudojama aparatinėje kosmetologijoje. Ultragarsas aktyvina ląstelių apykaitą ir limfos drenavimą, gerina kraujo apytaką, stimuliuoja audinių mitybą, degina riebalų susikaupimus.




Ką sako gydytojai apie apyrankę Bracelet Bianchi?

Akmens Bracelet Bianchi savybės buvo pradėtos tirti palyginti neseniai, bet rezultatai jau yra įspūdingi. Tiesą sakant, aš nesu liaudies medicinos šalininkas, bet tai, ką matau, yra nuostabu.

Akmens Bracelet Bianchi apyrankė tikrai turi galingą gijimo efektą, ir tie pacientai, kurie ją dėvėjo, greitai išgydo pačias įvairiausias ligas.

Paskutiniu metu aš rekomenduoju šią apyrankę beveik visiems mano pacientams ir pasveikimo dinamika pagerėjo beveik 300 proc. Tai nuostabu, bet tai yra faktas.

Aš bendravau su daugeliu mano kolegų, jie turi maždaug tuos pačius pastebėjimus.

Bracelet Bianchi tikrai gali išgydyti!





Kokiais atvejais ir kokiomis ligomis rekomenduojama naudoti apyrankę Bracelet Bianchi?

 • Ilgalaikis darbas prie kompiuterio, su mobiliaisiais prietaisas ir kita įranga, kuri generuoja elektromagnetinę spinduliuotę
 • Sėdimasis darbas biure, mažai judrus gyvenimo būdas
 • Padidėjusios apkrovos, intensyvus darbas
 • Dažni stresai, nervinis persitempimas, nemiga
 • Sumažėjęs imunitetas, dažnos peršalimo ligos
 • Išialgija
 • Galvos skausmai
 • Cukrinis diabetas
 • Antsvoris, celiulitas
 • Premenstrualinis sindromas
 • Kaulų lūžiai ir plyšiai (pagreitina gijimą)
 • Senyvas amžius
 • Širdies ir kraujagyslių ligos, inkstų, kvėpavimo takų sutrikimai, inkstų, virškinimo sistemos, raumenų ir kaulų sistemos ligos (bursitai, artritai, artrozės)

Kaip nustatyta daugelyje tyrimų, akmuo Bracelet Bianchi turi teigiamą poveikį visam kūnui kaip visumai ir gali iš esmės padėti bet kokios ligos gydymui ir prevencijai.




Papildomi apyrankės privalumai


Stilingas ir gražus aksesuaras su elegantišku dizainu


Retas pusbrangus akmuo - tikrai vertas daiktas


Kokybiškai pagaminta


Puiki dovana, kuria džiaugsis kiekvienas žmogus


Taupymas


Lengva naudoti


Visiškai saugi


Gaminys su įrodytu klinikiniu veiksmingumu


Pirkėjų atsiliepimai

Pradėjau dėvėti apyrankę ir viskas dingo tiesiog per kelias dienas!

Mane nustebino apyrankės Bracelet Bianchi veikimas. Aš nusipirkau ją pagal draugės rekomendaciją, bet vis tiek nemaniau, kad ji taip gerai padėtų. Paskutiniu metu jaučiausi blogai, bet nieko neskaudėjo. Kreipimasis į gydytojus nieko nedavė, jie nieko nepatarė. Kankinausi beveik metu. Pradėjau dėvėti apyrankę, ir viskas dingo tiesiog per kelias dienas. Pirmąjį teigiamą veikimą pastebėjau pirmąją dieną vakare (pradėjau dėvėti apyrankę maždaug pietų metu). Manau, kad tai labai gera gydomoji priemonė, kuri niekada nesibaigs ir padės visą gyvenimą

Rūta K., 38 metai

...mums padėjo būtent apyrankė!

Visa mūsų šeima dėvi, aš, vyras ir dukra. Šią žiemą dar nebuvom susirgę, nors visi aplink esantys žmonės – ir draugai, ir kolegos darbe - sirgdavo daug kartų. Ir mes patys dažnai sirgdavome anksčiau. Manau, kad mums padėjo būtent apyrankė. Be to, ji yra graži, man labia patinka akmens apyrankės ir karoliukai

Eglė D., 33 metai

Kai pradėjau dėvėti apyrankę, širdis netrukdė!

Aš pradėjau nešioti apyrankę gydytojo patarimu. Turiu širdies problemų. Kai pradėjau dėvėti apyrankę, širdis netrukdė. Ir toliau nešiojau. Man patinka!

Algirdas, 41 metai

Nustojo skaudėti galvą ir kaulus!

Mano savijauta tikrai pagerėjo. Aš nebe jaunas, bet su apyranke atsirado energiją kaip jaunystėje. Tapau mažiau nervingas, geriau išsimiegoju ir šiaip jau jaučiuosi puikiai. Nustojo skaudėti galvą ir kaulus. Net iš išorės, tai daugelis pastebėjo. Esu visiškai patenkintas pirkiniu. Rekomenduoju visiems.

Valdas, 58 metai




Dėmesio! Saugokitės padirbinių!


Dėl didelio akmens Bracelet Bianchi populiarumo ir jo pasiūlos ribotumo rinkoje atsirado daug jo padirbinių, paprasčiausia taip pat pagamintų Kinijoje.

Kaip Bracelet Bianchi parduodamas visiškai kitoks akmuo, neturintis jokių naudingų savybių.

Jei norite nusipirkti TIKRO Bracelet Bianchi apyrankę, galite ją užsisakyti šioje svetainėje.

Mes esame oficialus apyrankių Bracelet Bianchi platintojas NVS šalių teritorijoje ir garantuojame padirbinių nebuvimą.




Kaip tinkamai naudoti apyrankę?

 • Užsimaukite apyrankę ant rankos
 • Dėvėkite kelias valandas per dieną
 • Apyrankę galima pridėti prie vietos, kuroje jaučiate įtampą, diskomfortą, skausmą

Jūs pastebėsite jaučiamą savijautos pagerėjimą jau per kelias valandas, tačiau maksimalus gydomasis poveikis pasiekiamas dėvint nuolat.

5980
2990


Iki akcijos pabaigos liko


jours
0
heures
0
minutes
25
secondes
04





Ar tai brangu?

Juodasis nefritas Bracelet Bianchi priklauso pusbrangiams retiems akmenis. Jis yra išgaunamas tik vienoje vietoje, i jo išgavimui nustatyta monopolija

Jei kur nors pamatėte Bracelet Bianchi gaminį už mažą kainą, greičiausiai tai yra padirbinys.

Tikras Bracelet Bianchi negali būti pigus. Ir kiekvienais metais jo kaina tik didėja!